Co zrobić, aby nie przyciągać chorób?

 

Negatywne myśli potrafią wyrządzić wiele szkód w naszym życiu. Każdy z nas ma świadomość tego, że takie nastawienie nie przyniesie nam nic dobrego. 

No właśnie, ale patrząc pod kątem Prawa Przyciągania, to czy można ściągnąć na siebie chorobę? Wiele osób uważa, że kreowanie rzeczywistości to umiejętność tworzenia jedynie tych pozytywnych zdarzeń. Wyobrażamy sobie coś co chcemy osiągnąć i to się z czasem materializuje, prawda? 

Jak działa Prawo Przyciągania?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że Prawo Przyciągania działa w dwie strony. Możesz dzięki niemu kreować zarówno pozytywne, jak i negatywne rzeczy. To nie jest narzędzie, które tworzy tylko te wspaniałe zdarzenia w naszym życiu. Wszechświat reaguje na każdą naszą myśl i wszystkie emocje. Również te, które znajdują się głęboko w podświadomości. 

Dlatego bardzo ważne jest to, aby podczas świadomego manifestowania skupiać się na pozytywnej wibracji. W przeciwnym wypadku może nam się po prostu nie udać stworzyć tego, czego pragniemy. Jeśli 5% czasu w ciągu dnia myślisz o swoim marzeniu i próbujesz je wykreować, a 95% nosisz w sobie negatywne emocje i myśli to jak myślisz, co wykreujesz? Nie ważne czy robisz to świadomie czy też nie. Jesteś “skanowany” dosłownie w każdej sekundzie. Dlatego tak istotne jest wyrobienie sobie nowych, lepszych nawyków, które staną się Twoim fundamentem.

Czy możesz przyciągnąć do swojego życia choroby?

Powiedzmy, że zaczynasz mieć jakieś drobne objawy chorobowe, które wywołane są niekorzystnym stylem życia. Czujesz się coraz gorzej, nie masz siły, nic Ci się nie chce, sporadycznie odczuwasz bóle w okolicy lędźwi, więc idziesz do lekarza. Doktor stawia Ci diagnozę np. niewydolności nerek. Stwierdza, że masz bardzo poważny problem i niewiele da się z tym zrobić – od teraz będzie już tylko gorzej. 

Lekarz to autorytet, więc nawet nie zastanawiasz się nad tym czy to prawda, czy nie. Bierzesz sobie do serca jego słowa i zaczynasz każdego dnia myśleć o tym, jak bardzo jesteś chory. Twoje emocje i myśli zaczynają krążyć głównie wokół tego tematu. 

Zaczynasz rozmawiać o tym z rodziną i znajomymi, podsycając ten ogień negatywnymi afirmacjami, ponieważ każde słowo posiada swoją własną energię. Z czasem zaczynasz czuć się coraz gorzej i dochodzą kolejne objawy ze strony ciała. Od lekarza otrzymujesz następną diagnozę. W przypadku kobiety, może to być guz piersi. Zostaniesz skierowana na biopsję i dowiadujesz się, że konieczna jest radioterapia i chemia. Biorą również pod uwagę mastektomię. Wszystko zaczyna się sypać, jesteś coraz bardziej pogrążona w swojej chorobie. Całe Twoje życie zaczyna się kręcić wokół niej. W ten sposób wpadasz w pułapkę własnego umysłu i zaczynasz kreować kolejne nieszczęścia.

Wszechświat daje Ci zawsze to, o czym myślisz. Widzisz siebie jako osobę chorą? Wszechświat odpowie: – “Proszę bardzo masz tutaj jeszcze więcej chorób”  – twoje okoliczności w życiu zorganizują się w taki sposób, abyś miała okazję do jeszcze większych zmartwień i poważniejszych problemów zdrowotnych. To się prawdopodobnie nie skończy, dopóki nie zmienisz celu swojej manifestacji.

JAK WYKORZYSTAĆ MOC PRZYCIĄGANIA NA SWOJĄ KORZYŚĆ?

Podobne przyciąga podobne. Jeśli chcesz być zdrowy,  musisz widzieć siebie jako osobę zdrową i podjąć działania w tym kierunku, wykorzystując Prawo Przyciągania na swoją korzyść. Jeśli zmienisz swoją rzeczywistość we własnej głowie (zwizualizujesz zdrową wersję siebie) to siła stwórcza będzie Cię w tym wspierać i zorganizuje okoliczności, które pozwolą na wyzdrowienie. 

Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że kreują cały czas. Nieustannie. Tak działa świat – cały czas reaguje na to, jaką energią emanujesz. Nie wpadaj w bańkę choroby, bo ciężko będzie z niej wyjść. Przebij ją już na samym początku, aby Twoim celem było tylko jedno: JESTEM ZDROWY.

Pamiętaj, że samo wizualizowanie oraz pozytywne afirmacje nie wystarczą jeśli nadal większość dnia nieświadomie kreujesz problem zamiast rozwiązania. Dlatego polecam Ci mój kurs “Zostań Mistrzem Prawa Przyciągania”. Znajdziesz w nim dokładne wskazówki jak zmienić nawyki swojej podświadomości oraz poznasz niezwykle skuteczne narzędzia do manifestowania rzeczywistości. Jest to jedyny taki kurs, w formie PDF.

Jakie metody warto zastosować, aby przyciągnąć do siebie pozytywne zdarzenia?

Przede wszystkim wizualizacja. Zobacz siebie jako piękną i zdrową osobę. Wykonuj czynności, które wykonałaby zdrowsza wersja Ciebie,  poczuj się jak zdrowa osoba. Musisz dosłownie wejść w swoją skórę z przyszłości, osoby która już osiągnęła swój cel. Nie skupiaj się na tym czego nie chcesz.

Stosuj również afirmacje – pozytywne myślenie, zmienia Twoją wibrację. Nie jest to oczywiście rozwiązanie na wszystkie problemy, ponieważ jeśli nadal nie zmienisz swojego sposobu odżywiania, będzie Ci znacznie trudniej osiągnąć wymarzone rezultaty. Działanie jest nieodzowną częścią Prawa Kreacji. Prawidłowa dieta jest kluczowa do osiągnięcia pełni zdrowia.

Jednak to tylko namiastka tego co możesz zrobić, temat jest bardzo szeroki i jest wiele rzeczy nad którymi możesz pracować. Wszystko to znajdziesz w moim kursie o Prawie Przyciągania. Omówiłem tam temat tak bardzo dogłębnie, że bardziej się już nie da.

Trzymam za ciebie kciuki! Życzę szczęścia i sukcesu w drodze do zdrowia. Jeśli tylko wiesz czego pragniesz, możesz przyciągnąć do swojego życia wszystko o czym pomyślisz. Pamiętaj jednak jak to tak naprawdę działa, ponieważ nieraz zapominamy, że zapętlając się w negatywnych wzorcach myślowych dajemy wyraźny znak siłom wyższym, że właśnie tego chcemy. 

Nasze myśli są jak GPS dla wszechświata, dlatego pamiętaj, aby używać ich świadomie. 

 

Spodobał Ci się artykuł? Koniecznie podziel się z innymi

Facebook
Twitter
WhatsApp