Bioenergoterapia pobudza dopływ krwi do każdej komórki ciała. Ten proces nazywamy uzdrawianiem. Mówi się, że krew to życie, z energetycznego punktu widzenia krew jest nośnikiem energii życia, rozprowadzając ją po całym ciele. Przenosi informację o zdrowiu do wszystkich części ciała. Na poziomie energetycznym jej funkcje można wzmocnić właśnie dzięki zabiegom bioterapii.

Przepływ energii

Pobudzony przepływ energii, ze świeżą zawartością informacyjną wzmacnia inteligentny system samoleczenia ciała – system immunologiczny. Bioterapie przeprowadzone na wielu osobach jednoznacznie pokazały, że zwiększony przepływ energii w fizycznym ciele wzmacnia system immunologiczny, co pozwala organizmowi pracować bardziej efektywnie.
Celem bioterapii jest zmniejszenie lub całkowite wyeliminowanie problemów zdrowotnych, a także pomoc w odbudowaniu osobowości, tak, żeby uczynić ją bardziej świadomą i otwartą. Bioenergia zawsze skupia się na docieraniu do podłoża problemu, który stoi na drodze do wyzdrowienia danej osoby. Nasze ciało stanowi swoisty system energetyczny, który nieustająco wchodzi w interakcje ze środowiskiem, które nas otacza.

Zastosowanie bioterapii

Bioterapia ma zastosowanie w nagłych przypadkach (kontuzje, rekonwalescencja) jak i chorobach przewlekłych, nawrotach. Nie ma ograniczeń wiekowych (z wyjątkiem dzieci do ukończenia pierwszego roku życia). Jednocześnie jest uzupełnieniem medycyny szkolnej.

Autor: Martyna Fon
www.klinikazdrowie.pl

 • Metoda bioterapii

  O metodzie Domancica, medycyna naturalna

  Zapraszam do zapoznania się z metodą bioterapii bioenergią Domancica. Jedyna w swoim rodzaju, udowodniona naukowo. Skutecznie przywraca zdrowie, tam gdzie zawodzą inne metody.

  Czytaj więcej
 • Bartosz Filapek - O mnie

  Bartosz Filapek - O mnie

  Nazywam się Bartosz Filapek, moja historia z metodą Zdenko Domancica trwa już ponad 9 lat. Metoda polega na świadomym rozwoju ciała, umysłu oraz ducha, co owocuje pełnym rozwojej naszego życia.

  Czytaj więcej
 • Badania naukowe

  Badania naukowe bioenergoterapii - medycyna naturalna
  Czytaj więcej
 • Zasady terapii

  Czytaj więcej
 • Terapia na odległość

  terapia na odległość, medycyna naturalna
  Czytaj więcej
 • Artykuły prasowe

  artykuły prasowe, bioenergoterapia
  Czytaj więcej
 • Kurs uzdrawiania wg. Metody Zdenko Domancica

  Kurs uzdrawiania wg. Metody Zdenko Domancica
  Czytaj więcej
 • Terminy terapii

  Terminy terapii - medycyna naturalna, bioenergoterapia

  Terminy, w jakich odbywa się terapia. Zwykle są to 4 dni z rzędu. Aby dowiedzieć się czegoś więcej, skontaktuj się ze mną w celu uzyskania szczegółowych informacji.

  Czytaj więcej
Facebook YouTube Witam
ZAMKNIJ