Witam serdecznie.

Nazywam się Bartosz Filapek, urodziłem się w 1987 roku, terapią wg. metody Zdenko Domancica zajmuję się od 15 lat, jednak wszystko zaczęło się dużo wcześniej…

Będąc jeszcze dzieckiem, zetknąłem się po raz pierwszy z radiestezją. W domu pojawiały się książki o tej tematyce, które kupował Tata, a ja korzystałem z każdej możliwości, aby je studiować. Jako nastolatek miałem przeczytanych wiele pozycji o rozwoju duchowym. To był początek mojej drogi do zostania uzdrowicielem. Jednak potrzeba zgłębiania tematu nigdy się nie kończyła. Ciągle szukałem czegoś nowego, co dałoby mi dużo satysfakcji i możliwości pomagania innym. I tak pewnego dnia, kiedy miałem 21 lat, trafiłem na Metodę Zdenko Domancica, która niezwykle mnie zainteresowała.

Poszukiwanie metody

Poprosiłem rodziców aby sfinansowali mój wyjazd na Słowenię i tak właśnie znalazłem się na pierwszym seminarium, które sprostało wszystkim moim oczekiwaniom. Była to fantastyczna metoda, dokładnie to czego szukałem. Po powrocie do Polski, podjąłem decyzję, że otworzę gabinet i zacznę pomagać chorym osobom. Miałem wtedy 21 lat, mój młody wiek był wielkim wyzwaniem w tej i tak nie łatwej pracy. Moja pozycja społeczna nie była zbyt silna, jednak od czegoś trzeba było zacząć. Tak oto pojawił się jeden z pierwszych gabinetów w Polsce, gdzie można było skorzystać z terapii Metodą Zdenko Domancica. To jednocześnie zapoczątkowało długą i żmudną pracę nad rozwojem mojej osoby. Bycie terapeutą to nie tylko poznanie metody i robienie terapii, to przede wszystkim doskonalenie siebie i swojego życia. Zgodnie z metodą Domancica terapeuta jest „pośrednikiem” w przesyłaniu energii, więc nie powinniśmy zakłócać jej przepływu.

Pierwsze terapie metodą Zdenko Domancica

Rozpocząłem swoje pierwsze terapie i właściwie już od samego początku efekty były zadowalające, z czasem nawet imponujące. Następnie ukończyłem II stopień, gdzie nauczyłem się wykonywać terapie na odległość. Klinikę Zdenko Domancica odwiedzałem łącznie osiem razy. Dziś minęło już 15 lat od mojego pierwszego wyjazdu do Słowenii. W międzyczasie zostałem Ojcem (mój syn obecnie ma 12 lat) i wykonałem tysiące terapii. Byłem świadkiem setek efektownych uzdrowień, które były potwierdzane badaniami lekarskimi. Nie mniej jednak, ciągle się rozwijam, szczególną uwagę zwracam na swoje ciało aby utrzymać je w zdrowiu, stosuję a także promuję zdrowe odżywianie. Od 10 lat jestem wegetarianinem od kilku lat głównie weganinem, stawiam szczególną uwagę na jak największą ilość owoców w diecie. Uważam, że krzywdzenie żywych istot w jakikolwiek sposób, nawet pośrednio jako konsument nie jest konieczne. Bardzo dużo skupiam się również na sporcie, aby moje ciało było sprawne i gotowe do każdego wyzwania, biorę udział w licznych zawodach biegowych z przeszkodami. Rozwój ciała, umysłu i ducha, powinny iść ze sobą w parze, dlatego dbam o każdy aspekt. Obecnie wyspecjalizowałem się w terapiach na odległość i tylko tak aktualnie pracuję.

pozdrawiam
Bartosz Filapek

Facebook YouTube Witam
ZAMKNIJ