Witam serdecznie.

Nazywam się Bartosz Filapek, urodziłem się w 1987 roku, terapią wg. metody Zdenko Domancica zajmuję się od 10 lat, jednak wszystko zaczęło się dużo wcześniej…

Będąc jeszcze dzieckiem, zetknąłem się po raz pierwszy z radiestezją. W domu pojawiały się książki o tej tematyce, które kupował Tata, a ja korzystałem z każdej możliwości, aby je studiować. Jako nastolatek miałem przeczytanych wiele pozycji o rozwoju duchowym. To był początek mojej drogi do zostania uzdrowicielem. Jednak potrzeba zgłębiania tematu nigdy się nie kończyła. Ciągle szukałem czegoś nowego, co dałoby mi dużo satysfakcji i możliwości pomagania innym. I tak pewnego dnia, kiedy miałem 21 lat, trafiłem na Metodę Zdenko Domancica, która niezwykle mnie zainteresowała.

Poszukiwanie metody

Poprosiłem rodziców aby sfinansowali mój wyjazd na Słowenię i właśnie znalazłem się na pierwszym seminarium, które sprostało wszystkim moim oczekiwaniom. Była to fantastyczna metoda, dokładnie to czego szukałem. Po powrocie do Polski, podjąłem decyzję, że otworzę gabinet i zacznę pomagać chorym osobom. Miałem wtedy 21 lat, mój młody wiek był wielkim wyzwaniem w tej i tak nie łatwej pracy. Moja pozycja społeczna nie była zbyt silna, jednak od czegoś trzeba było zacząć. Tak oto pojawił się jeden z pierwszych gabinetów w Polsce, gdzie można było skorzystać z terapii Metodą Zdenko Domancica. To jednocześnie zapoczątkowało długą i żmudną pracę nad rozwojem mojej osoby. Bycie terapeutą to nie tylko poznanie metody i robienie terapii, to przede wszystkim doskonalenie siebie i swojego życia. Zgodnie z metodą Domancica terapeuta jest „pośrednikiem” w przesyłaniu energii, więc nie powinniśmy zakłócać jej przepływu.

Pierwsze terapie metodą Zdenko Domancica

Rozpocząłem swoje pierwsze terapie i właściwie już od samego początku efekty były zadowalające, z czasem nawet imponujące. Następnie ukończyłem II stopień, gdzie nauczyłem się wykonywać terapie na odległość. Klinikę Zdenko Domancica odwiedzałem łącznie osiem razy. Dziś minęło już 9 lat od mojego pierwszego wyjazdu do Słowenii. W międzyczasie zostałem Ojcem i wykonałem tysiące terapii. Byłem świadkiem setek efektownych uzdrowień, które były potwierdzane badaniami lekarskimi. Nie mniej jednak, ciągle się rozwijam, szczególną uwagę zwracam na swoje ciało aby utrzymać je w zdrowiu, stosuję a także promuję zdrowe odżywianie. Od 5 lat jestem wegetarianinem. Uważam, że krzywdzenie żywych istot w jakikolwiek sposób, nawet pośrednio jako konsument nie jest konieczne. Bardzo dużo skupiam się również na sporcie, aby moje ciało było sprawne i gotowe do każdego wyzwania, biorę udział w licznych zawodach biegowych z przeszkodami. Rozwój ciała, umysłu i ducha, powinny iść ze sobą w parze, dlatego dbam o każdy aspekt. Obecnie wyspecjalizowałem się w terapiach na odległość i tylko tak aktualnie pracuję.

pozdrawiam
Bartosz Filapek

Facebook YouTube Witam
ZAMKNIJ