JAK DŁUGO TRWA TERAPIA?

- Terapia odbywa się 4 dni z rzędu, o tej samej godzinie. Każda sesja trwa ok 30 min. Zabiegi

można powtarzać co miesiąc. W przypadku kiedy życie pacjenta jest zagrożone lub stan jest bardzo

poważny, terapię powtarzamy co 2 tygodnie lub nawet co tydzień.

 

W JAKI SPOSÓB ODBYWAJĄ SIĘ TERAPIE?

Obecnie prowadzę tylko terapie na odległość. Do takiej terapii potrzebne jest w miarę aktualne zdjęcie pacjenta (dowolne, wyraźne zdjęcie), opis dolegliwości oraz numer telefonu. Przed rozpoczęciem każdej terapii informuję SMSem o rozpoczęciu zabiegu. Podczas terapii najlepiej się położyć i zrelaksować, można włączyć sobie relaksacyjną muzykę. W trakcie zabiegu nie prowadzimy rozmowy telefonicznej, terapia nie polega na rozmawianiu z pacjentem. Celem terapii jest przekaz energetyczny, jedyne co jest do tego potrzebne, to maksymalny relaks.

 

ILE KOSZTUJE TERAPIA?

- Za terapię można podziękować według własnego uznania w ciągu 3 dni od zakończenia terapii.

Oznacza to, że nie ma określonego cennika, a o kwocie decyduje pacjent (ja nigdy nie podaję

sugerowanych kwot). Numer konta jest dostępny na stronie internetowej, wysyłam go również SMSem po 4 dniu terapii. Można również skorzystać z paypala lub Revoluta.

 

W JAKI SPOSÓB MAM ZDECYDOWAĆ O KWOCIE PODZIĘKOWANIA?

Nie bez powodu zdecydowałem się na taką formę zapłaty za mój czas. Pracujemy z energią i należy pozostawić swobodny przepływ również na poziomie finansowym. Ważne jest jednak, aby podziękowanie było uczciwe z Twojej strony, abyś nie miał nieczystych intencji i nie starał się wykorzystać mojego zaufania. Energii nie da się przechytrzyć.

 

Wspominam o tym tylko dlatego, abyś miał pełną świadomość czym jest podziękowanie wg uznania. Podziękuj tak jak uważasz, że będzie uczciwie.

 

CZY MOŻNA ZE MNĄ POROZMAWIAĆ TELEFONICZNIE?

Jak najbardziej można, jednak z kilku powodów jest to mocno utrudnione. Głównym powodem jest czas - większość dnia jestem zajęty i nie mam czasu odbierać telefonów, dlatego też znacznie łatwiej jest skontaktować się ze mną przez SMSa lub maila, bo na nie zawsze odpowiadam w ciągu jednego dnia. Kolejnym powodem jest to, że pacjenci często lubią opowiadać całą historię swojego życia zaczynając od tego co miało miejsce 30 lat temu, zazwyczaj też zbaczając na nieistotne tematy, co z kolei powoduje zbyt duże koncentrowanie się na problemie, zamiast na jego rozwiązaniu. Jeśli o czymś intensywnie myślisz to wspierasz to swoją energią. Natomiast my chcemy skupić się na zdrowiu a nie na chorobie, więc rozmawianie o problemach i chorobach prowadzi nas w złym kierunku. W zupełności wystarczy mi napisać w mailu z czym jest obecnie problem. Nie ma sensu dawać temu zbyt dużo uwagi. Ja już będę wiedział co z tym zrobić.

 

KIEDY MOGĘ SIĘ SPODZIEWAĆ PIERWSZYCH EFEKTÓW?

Pierwsze rezultaty mogą być już widoczne po pierwszych zabiegach, często pewne problemy znikają bardzo szybko. Natomiast jest to proces całkowicie indywidualny dla każdego.

W większości przypadków choroba jest na tyle zaawansowana, że wymaga wielomiesięcznej pracy.

Efekt terapii jest szczególnie zależny od predyspozycji do zdrowienia organizmu danej osoby, co

ma bezpośredni wpływ na szybkość poprawy stanu zdrowia. Nie mogę jednak nikomu

zagwarantować wyleczenia, ponieważ jest to bardzo złożony proces, na który składa się wiele

elementów. Na niektóre rzeczy po prostu nie mamy wpływu. Zdecydowana większość osób

pozytywnie reaguje na terapię, jednak zdarza się, że niektóre osoby nie zauważają zmiany.

 

CZY TAKA TERAPIA MOŻE POMÓC KAŻDEMU?

Tak jak wspomniałem wyżej, nie każdy widzi efekty terapii, jednak nie oznacza to, że ich nie było. Trzeba mieć na uwadze, że energia nie leczy tylko ciała fizycznego, ale również ciało energetyczne oraz przyczyny powstania problemów. Oznacza to, że pewne zmiany mogą być niewidoczne, ale z perspektywy czasu problem zdrowotny może zniknąć, ponieważ energia zdołała usunąć przyczynę o której nikt nie wiedział. Mimo wszystko nie oznacza to, że jestem w stanie pomóc każdej osobie która się do mnie zgłasza.

 

CZY BĘDĘ COŚ ODCZUWAĆ PODCZAS ZABIEGÓW?

W trakcie terapii mogą pojawiać się różne doznania, które są wynikiem przekazywania energii.

Nie wszyscy jednak odczuwają działanie energii - jest to kwestia indywidualna. W okresie leczenia może również wystąpić osłabienie, senność, lekkie bóle, ogólne złe samopoczucie. Dzieje się tak, ponieważ system odpornościowy pacjenta zaczyna działać intensywniej i diagnozuje problemy, których wcześniej nie dostrzegał (lub jest to wynikiem oczyszczania się z toksyn). Objawy wyżej wymienione występują sporadycznie i są całkowicie naturalne. Nie ma się czego obawiać.

 

CZY TAKA TERAPIA JEST BEZPIECZNA?

Tak, jest całkowicie bezpieczna. W żadnym przypadku nie może zaszkodzić człowiekowi, ponieważ energia jest wysyłana z intencja uzdrowienia, w związku z czym tylko w tym zakresie może pracować.

 

CZY POWIE MI PAN CO MI DOLEGA?

To bardzo częste pytanie które słyszę od pacjentów. Jednak ja się nie zajmuje stawianiem diagnoz. Jest to zupełnie inna metoda niż proces leczenia który praktykuję. Ponadto diagnozy energetyczne nie są zbyt precyzyjne i często wprowadzają mylne informacje. Uważam, że nie ma sensu koncentrować się na problemach i wyszukiwać ich jeszcze więcej niż jest obecnie. Podczas terapii koncentrujemy się na rozwiązaniu problemów, a nie doszukiwaniu się ich. Energia wie co ma zrobić, ma pełną informację o zdrowiu każdego człowieka, my nie musimy wiedzieć wszystkiego. Dlatego diagnoza lekarska, lub opisanie objawów w zupełności wystarczy aby skupić się na głównych dolegliwościach, a jeśli będzie to konieczne, to organizm i tak zajmie się rzeczami ważnymi dla zdrowia o których wcześniej nie wiedzieliśmy.

 

CO MOGĘ ZROBIĆ, ABY UZYSKAĆ NAJEPSZE EFEKTY Z TERAPII?

Rozpoczynając terapię, nie nastawiaj się na konkretne rezultaty, nie oczekuj i nie ograniczaj się

czasowo. W ten sposób tylko postawisz barierę i padniesz ofiarą własnego umysłu. Energia

potrzebuje swobodnego przepływu - wtedy działa najskuteczniej. Dlatego uwolnij się od przekonań,

założeń, przyjmij dokładnie to co dostaniesz i bądź za to wdzięczny. Warto również zrozumieć wszystkie krzywdy jakie się wyrządziło w swoim życiu i przemyśleć swoje postępowanie w wielu sytuacjach. Wszystko jest energią - każde nasze działanie.

 

Dodatkowa rada ode mnie. Zgodnie z zasadą hooponopono, którą bardzo lubię, jesteś odpowiedzialny za wszystko co Cię spotkało, jesteś kreatorem swojego życia (wyjątkiem są dzieci, ale to już zupełnie odrębny temat). Nie wolno zrzucać winy za cokolwiek, np. na innych ludzi, wybielając jednocześnie siebie. To jest unikanie odpowiedzialności za własne czyny i myśli. Takie postępowanie nie jest zgodne z działaniem energii. Jeśli coś Cię w życiu spotkało, musiałeś to w jakiś sposób wykreować/przyciągnąć do swojego życia.

 

To, jaki prowadzisz obecnie styl życia ma bezpośredni wpływ na stan Twojego zdrowia.

Zalecam zwrócenie szczególnej uwagi na to w jaki sposób się odżywiasz. Twoja dieta powinna

być maksymalnie prozdrowotna. Jeśli nie wiesz jak się za to zabrać to zapraszam na stronę

www.dietetykazdrowotna.pl Moja żona zajmuje się układaniem planów dietetycznych, które

dostosowane są pod dane jednostki chorobowe. Bioterapia w połączeniu z odpowiednią dietą

przyniosą zwielokrotnione efekty.

 

Facebook YouTube Witam
ZAMKNIJ