O bioenergoterapii

Całe życie na tej planecie istnieje tylko i wyłącznie dzięki energii życia, bez niej bylibyśmy jedynie martwą powłoką, jak kamień. Energia wypełnia każdy żywy organizm, zarówno rośliny, zwierzęta, jak również bakterie czy insekty. Ludzie już dawno utracili swój dar połączenia z Ziemią i własnym organizmem, nie mówiąc już o energii, która nas wypełnia. Jesteśmy bardzo mocno zdestabilizowani energetycznie. Nasze kanały i ośrodki energetyczne są zablokowane lub przyblokowane. To wywołuje chaos w organizmie i osłabia jego funkcjonowanie na każdym poziomie: fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

Energia posiada pełną informację o całym istnieniu, oznacza to, że wie, jak powinna wyglądać zdrowa wątroba, zdrowa komórka, zdrowy mózg itd. Dzięki tej wiedzy potrafi naprawić Twoje tkanki na każdym poziomie, przywrócić im prawidłowy wygląd i funkcje. Innymi słowy, energia, usuwając wszelkie zaburzenia, potrafi odbudować Twoje ciało do takiego stanu, jak powinno ono wyglądać.

Stosując zabiegi bioenergoterapii, terapeuta przekazuje energię do ciała pacjenta, stosując odpowiednie techniki pracy z energią. Dzięki czemu możemy naprawić funkcjonowanie całego systemu odpornościowego, jak również odbudować poszczególne organy czy gruczoły. Natomiast w przypadku komórek nowotworowych energia doprowadza do ich rozpadu, gdyż nie są naturalną formą komórki, lecz jej szkodliwą mutacją. Podsumowując: wszystko wraca do pierwotnego stanu, jaki zaplanowała natura – optymalnego zdrowia.