Bioenergoterapia dla zwierząt

Bioenergoterapia dla zwierząt - czy warto?

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że nie tylko człowiek może brać udział w uzdrawianiu energią. Z tej cudownej metody leczenia mogą korzystać również zwierzęta np. takie jak psy, koty, czy konie, aby poprawić zdrowie. Oczywiście, każde zwierze może być leczone w ten sposób, jednak zazwyczaj właśnie te 3 gatunki najczęściej korzystają z zabiegów. To do nich przywiązujemy się najmocniej i zwierzęta te, stają się członkami naszej rodziny. Nic więc dziwnego, że jeśli nasz pupil zaczyna chorować, to chcemy mu pomóc. Bioenergoterapia jest więc świetnym rozwiązaniem dla zwierząt domowych i hodowlanych. Ciekawostką jest to, że zwierzęta bardzo często lepiej reagują na zabiegi bioenergią niż ludzie. Jest to wynikiem tego, że nie posiadają tak wielu blokad jak człowiek. Są jak biała kartka papieru. Zawsze są otwarte na przyjmowanie energii. Bioenergoterapeuta może wykonywać terapie kotkowi lub pieskowi dokładnie tak samo jak człowiekowi, w przypadku gdy zwierzę ma jakąś dolegliwość. Zawsze istnieje szansa, aby zwierzę w pełni wyleczyć dlatego myślę, że warto samemu przekonać się, czy seans bioenergetyczny byłby dla naszego zwierzaka skuteczny. 

Uzdrawiająca moc zwierząt

Zapewne nieraz słyszałeś o leczniczej mocy psa/kota. Zwierzęta mają taką zdolność – wrodzony dar uzdrawiania ludzi – i są w tym naprawdę dobre. Koty np. kładą się na chorej części ciała i mruczą, przekazując uzdrawiającą częstotliwość. Problem polega na tym, że nie potrafią przekonwertować energii choroby w energię neutralną, co skutkuje przejęciem problemów zdrowotnych z człowieka na siebie. To sprawia, że nasz mały uzdrowiciel lecząc Ciebie z nowotworu, sam zaczyna na niego chorować. Bioenergoterapeuci bez dużego doświadczenia i braku odpowiednich technik pracy, również mogą mieć z tym problem. Ważne jest więc to, aby móc doładować kogoś energetycznie i nie spowodować tym samym późniejszych komplikacji. 

Niezdrowa dieta naszych pupili

Ważnym aspektem uzdrowienia zwierzęcia jest jego dieta. Nasz przyjaciel powinien odżywiać się prawidłowo – adekwatnie do swojego gatunku. Zauważ, że zwierzęta w naturze nie gotują swojego obiadu. Zawsze swój pokarm jedzą na surowo. Takie pożywienie jest dla nich najlepsze. Kot i pies to głównie zwierzęta mięsożerne, dlatego powinny odżywiać się dobrej jakości surowym mięsem. Samo to, że właściciele zwierzaków fundują im wątpliwej jakości, przetworzone jedzenie z paczek, również nie pomaga. My jako ludzie, nieraz udowodniliśmy jak bardzo potrafimy zniszczyć swoje zdrowie. Teraz przenosimy te złe nawyki na nasze zwierzęta.

W jaki sposób bioenergoterapia działa na zwierzęta?

Proces terapii niczym nie różni się od terapii dla ludzi. Energię przesyłamy dokładnie tak samo. Można w ten sposób leczyć dosłownie każdą żywą istotę. W przypadku energoterapii na odległość, którą ja osobiście praktykuję, wystarczy przesłać mi zdjęcie oraz imię pupila. Potem pozostaje obserwacja tego, jak nasz przyjaciel reaguje na przesyłaną energię. Z mojego doświadczenia wynika, że 80% zwierzaków bardzo pozytywnie przyjmuje energię i stan zdrowia znacząco się poprawia. Można zatem śmiało stwierdzić, że bioterapia będzie pomocna w większości przypadków. Uważam, że zawsze warto spróbować korzystać z terapii naturalnych, ponieważ jak sam zapewne wiesz, kiedy medycyna dorwie się do robienia operacji i przepisywania leków, zazwyczaj nie kończy się to dobrze. Tak jest w przypadku ludzi i tak samo jest w przypadku zwierząt. Dlatego też, bioenergoterapia jest dobrym wyborem jeśli chcemy leczyć zwierzęta. Warto zobaczyć jak nasi przyjaciele będą na nią reagować. Zawsze jednak zachęcam, aby odwiedzić gabinet weterynaryjny i chociaż dowiedzieć się z czym dokładnie jest problem. Profesjonalna diagnoza może być tutaj pomocna.

Warto także podkreślić, że terapia jest w 100% bezpieczna i nie może wydarzyć się nic, co wpłynie negatywnie na zdrowie psa lub kota. W najgorszym wypadku może po prostu nie być poprawy. 

Terapie dla zwierząt

W przypadku bioenergoterapii zwierząt, zasady są dokładnie takie same jak w zakładce „zasady terapii” dostępnej na stronie. Zabieg bioenergoterapeutyczny w niczym nie różni się od tego, który wykonuję dla ludzi. Warto, aby pupil podczas terapii był w miarę zrelaksowany. 

Jeśli myślisz o bioenergoterapii dla siebie lub swojego chorego zwierzęcia, wypełnij formularz poniżej, aby umówić się ze mną na termin. 

Jakie problemy można leczyć za pomocą bioenergoterapii?

Podobnie jak w przypadku terapii dla ludzi, problem nie ma tutaj większego znaczenia. Mogą to być nowotwory, problemy skórne, kontuzje, dysfunkcje stawów i wiele innych. W każdym z tych przypadków wielokrotnie widziałem pozytywne efekty u zwierząt.