Zasady terapii

JAK DŁUGO TRWA TERAPIA?

Terapia trwa 4 dni – od poniedziałku do czwartku. Każdego dnia o tej samej godzinie odbywa się 30-minutowa sesja. Zabiegi można powtarzać co miesiąc. W przypadku kiedy życie pacjenta jest zagrożone lub stan jest bardzo poważny, terapię powtarzamy co 2 tygodnie lub nawet co tydzień.

W JAKI SPOSÓB ODBYWAJĄ SIĘ SESJE?

Obecnie prowadzę tylko terapię na odległość. Do jej przeprowadzenia potrzebne jest w miarę aktualne zdjęcie pacjenta (dowolnego typu, ale wyraźna fotogtrafia), opis dolegliwości oraz numer telefonu. 
Przed rozpoczęciem każdej sesji informuję SMS-em o rozpoczęciu zabiegu. Podczas terapii najlepiej się położyć i zrelaksować, można włączyć sobie relaksacyjną muzykę. W trakcie zabiegu nie prowadzimy rozmowy telefonicznej – terapia nie polega na rozmowie z pacjentem. Celem jest przekaz energetyczny i  jedyne, co jest do tego potrzebne, to pełen relaks.

ILE KOSZTUJE TERAPIA?

Za terapię można podziękować według własnego uznania w ciągu 3 dni od zakończenia 4-dniowej sesji. Oznacza to, że nie ma określonego cennika, a o kwocie decyduje pacjent (nigdy nie podaję sugerowanych kwot). Numer konta jest dostępny na stronie internetowej, wysyłam go również SMS-em po 4 dniu terapii. Można także skorzystać z PayPala lub Revoluta.

Do podziękowania należy samemu doliczyć kwotę organizacyjną 70zł (za całe 4 dni) 
Jest ona związana z poniesionymi przeze mnie kosztami (księgowość, podatki, ZUS i inne koszty prowadzenia działalności)

W JAKI SPOSÓB MAM ZDECYDOWAĆ O WYSOKOŚCI GRATYFIKACJI W RAMACH PODZIĘKOWANIA?

Nie bez powodu zdecydowałem się na taką formę zapłaty za mój czas. Pracujemy z energią i należy pozostawić swobodny przepływ również na poziomie finansowym. Ważne jest jednak, aby podziękowanie było uczciwe z Twojej strony, abyś nie miał nieczystych intencji i nie starał się wykorzystać mojego zaufania. Energii nie da się przechytrzyć.
Wspominam o tym tylko dlatego, abyś miał pełną świadomość, czym jest podziękowanie wg uznania. Podziękuj tak, jak uważasz, że będzie uczciwie.

CZY MOŻNĄ ZE MNĄ POROZMAWIAĆ TELEFONICZNIE?

Jak najbardziej można, jednak z kilku powodów jest to mocno utrudnione. Głównym powodem jest czas – większość dnia jestem zajęty i nie mam kiedy odbierać telefonów. Znacznie łatwiej jest skontaktować się ze mną przez SMS-a lub maila, bo na nie zawsze odpowiadam w wolnej chwili. Ponadto pacjenci często lubią opowiadać całą historię swojego życia, zaczynając od tego, co miało miejsce wiele lat temu, zazwyczaj też zbaczając na nieistotne tematy, co z kolei powoduje zbyt duże koncentrowanie się na problemie, zamiast na jego rozwiązaniu. Jeśli o czymś intensywnie myślisz, wspierasz to swoją energią. My chcemy skupić się na zdrowiu, a nie na chorobie, więc rozmawianie o problemach i dolegliwościach prowadzi nas w złym kierunku. W zupełności wystarczy mi napisać w mailu, z czym jest obecnie problem. Nie ma sensu poświęcać temu zbyt dużo uwagi – ja już będę wiedział, co z tym zrobić.

KIEDY MOGĘ SIĘ SPODZIEWAĆ PIERWSZYCH EFEKTÓW?

Pierwsze rezultaty mogą być widoczne już po pierwszych zabiegach. Często problemy znikają bardzo szybko. Niemniej jest to proces o całkowicie indywidualnym charakterze.
W większości przypadków choroba jest na tyle zaawansowana, że wymaga wielomiesięcznej pracy. Efekt terapii jest zależy głównie od predyspozycji do zdrowienia organizmu, co ma bezpośredni wpływ na szybkość poprawy stanu zdrowia. Nie mogę jednak nikomu zagwarantować wyleczenia, ponieważ jest to bardzo złożony proces. Na niektóre rzeczy po prostu nie mamy wpływu. Zdecydowana większość osób pozytywnie reaguje na terapię, jednak zdarza się, że niektóre nie zauważają zmiany.Wspominam o tym tylko dlatego, abyś miał pełną świadomość, czym jest podziękowanie wg uznania. Podziękuj tak, jak uważasz, że będzie uczciwie.

CZY TAKA TERAPIA MOŻE POMÓC KAŻDEMU?

Tak jak wspomniałem wyżej, nie każdy widzi efekty terapii, jednak nie oznacza to, że ich nie było. Trzeba mieć na uwadze, że energia nie leczy tylko ciała fizycznego, ale również ciało energetyczne oraz wpływa na przyczyny powstania problemów. Oznacza to, że pewne zmiany mogą być niewidoczne, ale prędzej czy później problem zdrowotny może zniknąć, ponieważ energia zdoła usunąć przyczynę, o której nikt nie wiedział. Mimo wszystko zastrzegam, że nie jestem w stanie pomóc każdej osobie, która się do mnie zgłasza.

CZY BĘDĘ COŚ ODCZUWAĆ PODCZAS ZABIEGÓW?

W trakcie terapii mogą pojawiać się różne doznania, które są wynikiem przekazywania energii. Nie dotyczy to jednak wszystkich – jest to kwestia indywidualna. W okresie leczenia może również wystąpić osłabienie, senność, lekkie bóle, ogólne złe samopoczucie. Dzieje się tak, ponieważ system odpornościowy pacjenta zaczyna pracować intensywniej i diagnozuje problemy, które wcześniej nie były dostrzegane (lub jest to wynikiem oczyszczania się z toksyn). Wyżej wymienione objawy występują sporadycznie i są całkowicie naturalne. Nie ma się czego obawiać.

CZY TAKA TERAPIA JEST BEZPIECZNA?

Tak, jest całkowicie bezpieczna. W żadnym przypadku nie może zaszkodzić człowiekowi, ponieważ energia jest wysyłana z intencją uzdrowienia, w związku z czym tylko w tym zakresie może pracować.

CZY POWIE PAN, CO MI DOLEGA?

To bardzo częste pytanie, które słyszę od pacjentów. Jednak ja nie zajmuję się stawianiem diagnoz. Jest to zupełnie co innego niż leczenie, które praktykuję. Ponadto diagnozy energetyczne nie są zbyt precyzyjne i często przekazują mylne informacje. Uważam, że nie ma sensu koncentrować się na problemach i wyszukiwać ich jeszcze więcej. Podczas terapii skupiamy się na rozwiązaniu problemów, a nie doszukiwaniu się ich. Energia wie, co ma zrobić, ma pełną informację o zdrowiu każdego człowieka – my nie musimy wiedzieć wszystkiego. Dlatego diagnoza lekarska lub opisanie objawów przez samego pacjenta w zupełności wystarczy, aby skupić się na głównych dolegliwościach. Jeśli będzie to konieczne, organizm sam zajmie się rzeczami ważnymi dla zdrowia, o których wcześniej nie wiedzieliśmy.

CO MOGĘ ZROBIĆ, ABY TERAPIA BYŁA DLA MNIE JAK NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA? 

Rozpoczynając terapię, nie nastawiaj się na konkretne rezultaty, nie oczekuj i nie ograniczaj się czasowo. W ten sposób tylko postawisz barierę i padniesz ofiarą własnego umysłu. Energia potrzebuje swobodnego przepływu – wtedy działa najskuteczniej. Dlatego uwolnij się od przekonań, założeń, przyjmij dokładnie to, co dostaniesz, i bądź za to wdzięczny. Warto również uświadomić sobie wszystkie krzywdy, jakie się wyrządziło komuś, i przemyśleć swoje postępowanie w wielu sytuacjach. Wszystko jest energią – każde nasze działanie.

To, jaki prowadzisz obecnie styl życia, ma bezpośredni wpływ na stan Twojego zdrowia. Zalecam zwrócenie szczególnej uwagi na to, w jaki sposób się odżywiasz. Twoja dieta powinna być maksymalnie prozdrowotna.

Właśnie w tym celu powstał mój kurs samoleczenia (jest to jedyny taki kurs w Polsce), gdzie w niezwykle precyzyjny sposób wyjaśniam przyczynę wszystkich chorób oraz przedstawiam nadzwyczaj skuteczne protokoły żywieniowe, które pozwolą przywrócić Ci zdrowie. Bioterapia w połączeniu z odpowiednim odżywianiem przyniosą zwielokrotnione efekty.

Osobiście uważam, że aby całkowicie odzyskać zdrowie, niezbędne dla Ciebie będą informacje z tego kursu. Jest tak, ponieważ nawet gdy pracujemy z energią i uzyskujesz super efekty, to mając nieodpowiednie nawyki, każdego dnia pogarszasz swój stan zdrowia, a nie o to nam chodzi.